Tillgänglighet och öppenhet är vårt motto.

Tveka inte, ta kontakt!

Christer Hultgren

vd

Tel: 0123-196 65

Mobil: 0703-22 15 93

christer.hultgren@cmwab.se

Bildbeskrivning

Christian Lundqvist

kvalitet, inköp, produktionsteknik

Tel: 0123-196 62

Mobil: 070-343 64 00

christian.lundqvist@cmwab.se

Bildbeskrivning

Thomas Hansson

arbetsledare

Tel: 0123-196 66

thomas.hansson@cmwab.se

Bildbeskrivning

Anders Petersson

service, underhåll

Tel: 0123-196 69

anders.petersson@cmwab.se

Bildbeskrivning

Sam Stenberg

leveranser/godsmotagning

Tel: 0123-196 68

service@cmwab.se

 

Bildbeskrivning

Pontus Lundgren

produktionsteknik

Tel: 0123-196 63

pontus.lundgren@cmwab.se

Bildbeskrivning

Ewa Magnusson

planering, inköp, ekonomi

Tel: 0123-196 67

ewa.magnusson@cmwab.se

Bildbeskrivning

Stefan Pettersson

mättekniker

Tel: 0123-196 68

stefan.pettersson@cmwab.se

Bildbeskrivning

Fredrik Jansson

produktionstekniker

Tel: 0123-196 64

fredrik.jansson@cmwab.se

Bildbeskrivning

Lena Elofsson

ekonomi, löner, administration

Tel: 0123-196 61

administration@cmwab.se

Bildbeskrivning